艣roda, 18 czerwca 2014

Dzie艅 39 (284)

Dzisiaj w planie do wykonania jest Dione ale z racji tego, 偶e Orlik w dniu jutrzejszym jest nieczynny i nie b臋d臋 mia艂 gdzie zrobi膰 Atlasa postanowi艂em zmieni膰 plan i w dniu dzisiejszym wykonam Atlasa a jutro pewnie w domu zrobi臋 Dione.

W okolicach 20 - po fajnym meczu Holandii z Australi膮 :) pojechali艣my na Orlika gdzie po delikatnej rozgrzewce przyst膮pi艂em do biegu, kt贸ry dzisiaj by艂 m臋cz膮cy. Co prawda przebieg艂em bez wi臋kszych problem贸w te dwa kilometry ale jakiego艣 sza艂u nie by艂o... W ca艂ym zestawie najgorzej dzisiaj by艂o z burpee i Froggers :( og贸lnie mia艂em straszny problem z przystosowaniem si臋 do warunk贸w panuj膮cych wok贸艂 mnie :( niewiem co by艂o powodem takiego wyniku ale ponad trzy minuty gorszy czas ni偶 PB nie nawapa dum膮. M贸j organizm chyba jednak potrzebuje odpoczynku.

A tak wygl膮da nawierzchnia boiska do koszyk贸wki po chwili odpoczynku na niej :p


Mo偶na powiedzie膰, 偶e wygl膮da prawie jak Talia osy :p

0 komentarze:

Prze艣lij komentarz